خانه » صفحه اصلی – بکاپ

صفحه اصلی – بکاپ

0

سوالات آیین نامه اصلی

نمونه سوالات آزمون آیین نامه ۹۷ اصلی به شما کمک می کند بدون نیاز به خواندن کتاب آیین نامه رانندگی در آزمون اصلی آیین نامه بصورت قطعی و براحتی در بار اول قبول شوید.

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آیین نامه مقدماتی

برای رسیدن به گواهینامه اولین آزمونی که باید از آن موفق بیرون بیایید آزمون مقدماتی آیین نامه است که توسط آموزشگاه ها برگزار می شود و هنرجو در صورت قبولی مجاز به شرکت در آزمون آیین نامه اصلی خواهد شد.

دانلود سوالات آیین نامه مقدماتی

سوالات فنی آیین نامه رانندگی

بخش مهمی از سوالات آزمون آیین نامه اصلی مربوط به سوالات فنی آیین نامه می باشد که علاوه بر مشکل بودن تاثیر بسزایی در قبولی هنرجو در آزمون آیین نامه اصلی دارد.

دانلود سوالات فنی آیین نامه رانندگی

امتحان شهری رانندگی (آزمون عملی)

قبول شدن در امتحان شهری رانندگی شاید بیشتر از آنکه به مهارت هنرجو بستگی داشته باشد به یک سری نکات و قوانین ریزی نیاز دارد که ما آنها را در قالب یک بسته کامل گردآوری کرده ایم.

دانلود آموزش امتحان شهری رانندگی

کتاب آیین نامه رانندگی

اگر صرفا می خواهید در آزمون آیین رانندگی قبول شوید پیشنهاد ما استفاده از بسته طلایی نمونه سوالات آزمون آیین نامه است، اما اگر می خواهید علاوه بر آزمون با قوانین آشنایی کامل پیدا کنید می توانید کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را دانلود کنید.

دانلود کتاب آیین نامه رانندگی ۹۷

بسته طلایی (قبولی ۱۰۰%)

دانلود همه محصولات سایت شامل: سوالات آیین نامه اصلی، سوالات آیین نامه مقدماتی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی، آموزش قبولی در امتحان شهری رانندگی بهمراه کتاب آیین نامه رانندگی.

دانلود بسته طلایی

آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی (رایگان)

هدیه ما به شما نمونه سوالات آیین نامه رانندگی در قالب آزمون آنلاین است که با انجام آن می توانید بصورت رایگان میزان آمادگی خود را برای شرکت در آزمون آیین نامه رانندگی بسنجید.

آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی

0